Prodat Hotel, Saranda, Sarandë, Albanie, Street:Sarande

Prodat - Cod. 25688

  • Typologie: Hotel
  • Oblast: 600 m²
  • Pocet pokoju: 13
  • Podlazí: 5
  • Majetkové poměry: Good

Vybavení a Business (Apartmán, Hotel, Bar-hnědá) na prodej v Saranda, Albánie G0003

Jedná se o 5 podlažní budova Vybavení == 600 m / 2 a 118 m / 2. patro

Tento certifikát má obkekte vlastnost (hypotéka)

--- Super výhodná cena 570 000 eur

Popis a Fungování zařízení:
První patro
Ve skutečnosti je v první patro slouží jako kavárnách.
Z tohoto předpokladu garance denního obratu více uspokojivý příjem, díky své poloze v jedné z nejlidnatějších křížení 24 hodin denně.
Druhé patro
Druhé patro nabízí apartmány se skládají ze dvou ložnic + pokoj, kuchyň Salon + dvě koupelny.
Podlahové třetí a čtvrtý
Třetí patro a čtvrtý se skládá ze 7 ateliéru apt 1 + 1 + WC + 1 balkon.
Do pronájmu přes zimu v různých klientů, jako jsou studenti, kteří studují ve městě. Unniversiteti se nachází jen 100 m od objektu. každý den a klienti, kteří pocházejí většinou z města nemocnice, která má postavení jako krajské nemocnice.
Ale podstatné příjmy poskytnuté během turistické sezony od požadavků na příliš vysoké, aby ubytovat jiné středisko na dovolené do města Saranda.
Požadavek přichází jako tedy, že objekty se nachází jen 100 m od moře a Central City promonade.
Páté patro
Páté patro se skládá z obytném podkroví
Jedna ložnice + -sallon pokoj + jídelna + kuchyň + WC + prostorná veranda s výhledem na moře, velmi relaxační a město.
O město Saranda
Saranda se nachází v jižní Albánii. Je to pobřežní země. K dispozici je geografická poloha a velmi příznivé podnebí, což je důležitou turistickou destinaci.
Omývané vodami Jónského moře. Být jižní Albánie přistát hraničí se sousedním Řecku. K dispozici jsou 2 vstup - výstup na jih KAKAVI a QAFBOTA v nich vykonává státní funkci v oblasti cel, které jsou poskytovány veškeré procedury spojené s obchodní činností mezi oběma zeměmi. Také provedl a naopak pohyb lidí v obou zemích. S námořní hranice s ostrově Korfu. Saranda má port, který umožňuje kotvení jachet různých velikostí a také lodní. Za těchto okolností, které je možno vstup a výstup cizích státních příslušníků v různých turistických destinací, je třeba si uvědomit, že Saranda má ve svém lůně velmi nejčasnější archeologické lokality, jako jsou: Butrinti fénického "Finiqi Today" KLÁŠTER 40 svatých atd.
Ale také Saranda se vyznačuje čistými plážemi s jemným pískem a teplou vodou. Je třeba zdůraznit, panenských pláží, Gulf of Bitola. Pokračování Kakome zátoce, KROREZA, jeskyně jsme Lukove, Borshi Ksamili.
Toto město má hlavní příjmy z cestovního ruchu. Poslední vývoj velký tlak toto odvětví dala investice do městské infrastruktury ve spolupráci se soukromými investory, kteří se v tomto odvětví výrazně investovali.
Vzhledem k tomu, že ceny pro hotel cestovní ruch zde jsou nejvíce konkurenceschopné v regionu turistické destinaci, proud návštěvníků se neustále zvyšuje. Zvýšení příchod značného počtu návštěvníků se zvýšila poptávka po rekreačních bytů.
Město Saranda, také volal slunné město, který se vyznačuje o 290 slunečnými dny s teplotami relativně nejvyšší v regionu. To dává možnost rekreanty plánovat svou dovolenou jako je hospodářská, d.th.m, které si můžete v průběhu dalších měsíců jako například květen, červen, září, které se vyznačují nabídkou docela úsporné relaxovat i
Kontakt
00355694801295
www.sarandainvestproperty.com
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com

Poptávka po této nemovitosti


Sarandainvestproperty Agency
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB