Prodat Třípokojový, Tirane, Tirane, Albanie, Rr.Kosovareve

Prodat - Cod. 14784

  • Typologie: Třípokojový
  • Oblast: 120 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 7

Nejambicióznější projekt "ORION Stavební " je rezidenční komplex "Tower Bridge ".
Zastoupené staveniště 100,000 m2, v těsné blízkosti horských Dajti a nejčistší oblast v hlavním městě, tento komplex je skvělou příležitostí pro občany.

Tento komplex nabízí kvalitní konstrukci, lék v každém detailu. Nebytový prostor, pobytových zařízení všeho druhu typologií 1 +1, 2 +1 a 3 +1, dvě podlaží podzemní parkoviště, zeleně a klidném prostředí.

Tento projekt má zvláštní význam pro nás, a to nejen proto, že jeho práce objemů, ale zejména z důvodu vysoké kvality, které máme v úmyslu zachovat ve všech stavebního procesu a ve všech nabízených služeb pro naše zákazníky.
Tato maximální péče je zejména uvedeno v poradenství italské, velmi zkušený projekční a realizační firmy.

"ORION Stavba" působí na stavebním trhu asi deset let. Tato společnost nabízí na albánském trhu nové evropské koncepce, o pobytu a podnikatelské prostředí, v souladu s evropskými normami a předpisy. Nejnovější inovace v procesu projekce, stejně jako velké provedena technologie zaručují vysokou kvalitu výsledků pro současnost a budoucnost.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB